Diyet YemekleriÖnerdiğimiz Ürünler

Herbal Aloe Konsantre İçecek

Yazın, ferahlatıcı narenciye aroması ile suyunuza Herbal Aloe Konsantre İçecek ekleyin, serin bir yaz geçirin!

Herbalife Herbal Aloe Konsantre İçecek

Herbalife Aloevera içeceği başta sindirim sistemi olmak üzere tüm dolaşım sistemine faydaları olan bir üründür. Bütün diyet türlerinde, vücudumuz yeni beslenme sistemine alışık olmadığı için bağırsaklarımız yeterli performansı gösteremezler ve bu da bağırsaklarımızın belli bir süre tembelleşmesine sebep olabilir.

Aloevera bitkisi ile bağırsaklarınızdaki faydalı bakterileri desteklerken, zararlı olabilecek mantar ve bakteriler ile savaşarak detox etkisi gösterir diyebiliriz.

Sindirim sistemine olan katkısından dolayı, bağırsaklarınızla alakalı bir sorun yaşamıyor olsanız bile özellikle zayıflama sürecine girmiş kişilerin kullanmasının faydalı olacağı bir üründür.

Aloe Vera jelinden elde edilmiştir. Ferahlatıcı narenciye aromasının tadını çıkarmak için bu konsantreyi suya ekleyiniz.

Herbalife AloeVera Ne İşe Yarar ?

Herbal aloe vera, vucutta besinleri ufak parçalara ayırarak sindirim ve metobolizmaya katılmasına yardımcı olur. Kabızlığa karşı etkilidir.

Sıcak aylarda su yetersizliğini giderir. Reflü, gastrit,ve bağırsaklardaki mantar oluşumu ve parazitleri temizleyerek yaşanan problemleri azaltır.

Herbalife AloeVera Nasıl Kullanılır ?

120 ml suya iki kapakçıktan koyarak aloe vera detoks içeceğimiz hazır hale gelir. 1 litrelik tüketime hazır Herbal Aloe Konsantre İçecek hazırlamak için 8 kaşık (120 ml) konsantreyi bir litrelik kaba boşaltın ve suyla tamamlayınız. Kullanılmamış kısmını buzdolabında saklayınız.

Günde 1-3 porsiyon tüketilmesi önerilmektedir.

Herbal Aloe Konsantre İçecek satın almak için linki tıklayın.

Bu içerik tıp ve sağlık ile ilişkilidir. Sadece bilgi amaçlı olarak hazırlanmıştır. Bireysel bir tıbbi tavsiye olarak görülmemelidir. Bu sitedeki hiçbir içerik, profesyonel bir hekim tarafından verilen tıbbi tavsiyelerin, konulan bir teşhisin veya önerilen bir tedavinin yerini alacak biçimde kullanılmamalıdır. Detaylı bilgi için Tıbbi İçerik Feragatnamesi sayfasını okuyabilirsiniz.

0/50 ratings

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı